תמונות בזנזיבר
מדריך למטייל

מחירי אטרקציות

האטרקציות בזנזיבר הם "הפנינה" של הטיולים לזנזיבר, חשוב לדעת על הבדלי המחירים שעלולים להגיע לעשרות אחוזים בין אותה אטרקציה

 ישנם ארבעה סוגים של מדריכים:

מדריכים מורשים מקומיים – בעלי  תעודת "מדריך מורה" בעלי שליטה בשפה ובעלי ידע מקצועי רחב והטיולים שהם מוצאים בדרך כלל בטיחותיים, אם יש משהו אחד שבטנזניה ובזנזיבר הוא בלי קיצורי דרך הם מדריכי הטיולים שעוברים הכשרה רבה ועם פיקוח ועוברים בלי שום בעיה במחסומי המשטרה והפיקוח ברחבי העיר.

נערי החוף – תושבי המקום שמציעים אטרקציות לתיירים, הם בלי תעודת "מדריך מורשה" בדרך כלל אין בעיות אבל הדגש על "בדרך כלל", הנערי חוף הם בלי הסמכה ועלולים לגרור את המטיילים לטיולים לא בטיחותיים. המחיר הוא בדרך כלל זול.

טיולי דרך הבית מלון – הטיולים המאורגנים דרך בתי המלון ובהסדר עם חברות התיירות המקומית והארציות. המחיר הוא בדרך כלל יקר.

טיולי דרך חברות ישראליות –  חברות תיווך ישראליות שבהסדר עם חברות התיירות ומדריכים מקומיים, בדרך כלל הטיולים בטוחים הם אחריות לביצוע בלי בעיות מיוחדות, טווח מחירים סבירים.

חשוב לבדוק: האם המחירים כוללים הסעות הלוך וחזור וזמני יציאה וחזרה 

  להצעת מחיר לרכישת הסיור מהארץ עם מדריכים מומלצים

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: ( לא חובה)

  נושא

  טלפון

  המלצה שלנו: אם כבר הגעתם לזנזיבר  או ממליצים על טיול ספארי בטנזניה הקרובה
  Safari Blue Zanzibar

  טווח מחירים  45$ ל 110$ תלוי ברמת הטיול 

  בלו ספארי

  תגובות

  לחץ כאן להוספת תגובה

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  • נערי החוף שאנחנו פגשנו כן מורשים בעלי הכשרה ידע ותעודה, והמחירים שלהם חצי ממה שדורשים במלון, חייבת לציין שהמשטרה המקומית עומדת בכניסות לאתרים עיקריים ובודקת את הרישיונות והתעודות שלהם, ובהחלט אפשר לבקש מהם לראות תעודה לפני שסוגרים עסקה, וטיפ אחרון שווה להתווכח על המחיר. מצרפת מספר טלפון של ביץ' בוי מורשה שלקח אותנו לטיולים מדהימים במחירים ללא תחרות שמו טום (כמו טום וג'רי) בחר לעצמו שם שלילדים יהיה קל לזכור, מדבר אנגלית טובה מאד,וגם כמה מילים בעברית , התקשורת איתו יכולה להיות בווטסאפ 255777167748+

  מנוע חיפוש בתי מלון בזנזיבר

  מנוע השוואת מחירי טיסות לזנזיבר

  תגובות חדשות באתר

  הרשמה לעדכוני מבצעי טיסות ונופשונים

  המלצות גולשים לטיול

  חבילות ספארי בטנזניה