מלון קראפו

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  רונית פרץ לפני 1 שנה, 8 חודשים.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2564 תגובה

סימה

1. חוף הים שצמוד למלון-בבוקר יש שפל גיאות מתחילה בשעות הצהריים.בערך בשעה אחת.
    2. סים מקומי-ניתן לרכוש במכולת מול המלון 2.5 ג'יגה ב-10 דולר.אפשר לקנות שם גם מים מינרלים.
    3.לא לפספס את הבריכה שליד הספא .לכו לשם בצהריים /אחר הצהריים כשיש גהות ואז הנוף מקסים.
    4.ימי שני ושישי יש ארוחת ערב בכפר שבט המסאי שנותנים גם הופעה . מומלץ מאד.
    5.מסלול טיול ביום החופשי. לצאת בבוקר כשיש שפל ימינה לכיוון מסעדת הרוק. בדרך תוכלו לפגוש דייגים עם השלל שהוציאו מהים. קצת לפני מסעדת הרוק יש את המקום של מרים ושרה. מקומיות חביבות שעושות קעקועי חינה, צמות ומסאג'-.10 דולר לשעה. מומלץ.
    מול מסעדת הרוק יש כפר.אנחנו טיילנו בכפר .פגשנו את המקומיים ואפילו התארחנו באחד הבתים.לא לשכוח להביא הפתעות לילדים.
    אחרי הביקור בכפר המשכנו לצעוד בחוף והגענו לרצועת חוף מקסימה ומוצלת .ניתן להיכנס לים ולהינות מהנוף והשקט.
    ארוחת צהריים אכלנו באחת החושות שעל החוף.פיצה שאופים על המקום בטאבון. 5 דולר למגש.

#2626 תגובה

שרון

ראשית אכתוב תודה לכל המטיילים שנתנו מזמנם להגיב,לייעץ,לשתף ולעזור…
    הקבוצה עזרה לנו רבות ובזכות הקבוצה בנינו טיול מושלם ומהנה…
    אני כותבת לכם מהבריכה במלון ״קראפו״ יום לפני החזרה הביתה בע״ה….
    מקווה שהפוסט שלי יעזור לכם:

סגרנו את מלון ״קראפו״ על בסיס הכל כלול (ארוחות:בוקר/צהריים/ערב ושתיה חופשית כולל קוקטיילים-אציין שזה כולל אלכוהול אך האלכוהול לא הכי איכותי)
    הגענו למלון וסגרנו עם החבר׳ה של ג׳ימס שנמצאים על החוף במלון (הם לובשים חולצות כתומות זוהרות)…
    יום שני- היינו בספארי בלו (שזה כולל את האי הנעלם+הספארי בלו עצמו והלגונה הכחולה) הטיול כולל ארוחת צהריים+פירות+שתיה קלה… יש לכם בחירה באוכל בין מאכלי ים לבין עוף.
    יצרנו קבוצת ישראלים ונסענו 18 איש בעלות של 40 דולר לאדם.
    יום שלישי-עשינו טיול לצפון לנונגווי-צבי ים,החופים המדהימים ו״אסקווה זולה״ המלון שבו צולם פרק הסיום של ״המירוץ למיליון״ נקודת תצפית נדירה ביופיה.
    היינו 10 אנשים עלה 30 דולר לאדם.
    יום רביעי-היינו בחוות התבלינים+סטון טאון+אי האסירים היינו 8 אנשים ושילמנו 31 דולר לאדם…
    את שלושת הטיולים עשינו עם לורנזו המקסים דרך ג׳יימס James Kigeta
    ממליצה בחום ואהבה…
    במלון יש מספר בריכות מהממות,באופן אישי היינו מאוד מרוצים מהאוכל למעט הפירות שאין להם טעם לצערי.
    קר בלילות! ממליצה להביא משהו ארוך….
    חובה-נעלי ים (שכפכפים/נעלי גומי/סנדלי שורש)-מה שתרצו על מנת שיהיה לכם נעים ללכת במים בנוחות ובביטחה (יש קיפודי ים,מלפפוני ים,כוכבי ים וכ״ו).
    יש בחורה בחוף שעושה צמות בשיער במחירים נהדרים בין 5 ל-20 דולר (תלוי מה תרצו).
    יש מסאג׳ים במלון לבחירתכם או מסאג׳ קליל ב-10 דולר לשעה אצל ״מרים ושרה״ בחוף קראפו.
    הערב אנחנו הולכים ברגל (כי זה ממש ליד המלון) למסעדת ״the rock" המסעדה נמצאת על סלע בתוך הים. (שווה מאוד להצטלם שם רק לקחת בחשבון שהמסעדה לא זולה).
    השקעים של החשמל כמו בארץ אין צורך במתאם.
    מול המלון קונים סים כארד ב-10 דולר שמספיק לשבוע שלם לשיחות וואטסאפ ואינטרנט (מהיר ומצויין).
    במלון קראפו בשעות הבוקר המוקדמות יש קופים על העצים-תיקחו בננות מהחדר אוכל בערב ותתנו להם בבוקר-ניתן ללטף אותם והם חמודים בטרוף מחכים שתתנו להם ????
    חברים נושא הטיפים פה מטורף-לנו הלך כ-100 דולר רק על טיפים-מגיע להם! הם מדהימים ושירותיים….
    מקווה שהפוסט הארוך שלי יעזור לכם,אענה בשמחה על כל שאלה…
    שתהייה לכם חופשה מהנה ומושלמת

#2835 תגובה

Shirn

קארפו.. מה אני יגיד לכם? גן עדן התחברנו לכל החברה במלון, יושבים כל ערב יחד וכולם מאושרים מהבחירה במלון המדהים הזה! חדרים ענקיים ונוחים מאוד! ממוזגים, מקלחת ענקית, ותאמינו לי אני והבת זוג שלי מטיילים המון באירופה בבתי מלון 5 כוכבים ככה שהדרישות שלנו גבוהות! 4 בריכות, אחת מרכזית מטריפה שממש מתחברת לחוף ולים עם נוף שתוכלו רק לפנטז עליו עד שתגיעו לפה.. שירות שגורם לנו לפנטז שיום אחד יהיה גם במלונות בארץ! נחמדים בצורה שאי אפשר להסביר!! אוכל לדעתי האישית לפחות מעולה! מגוון.. יש מסעדה איטלקית עם פיצות ופסטות מעולות, יש מסעדת בשרים טובה, ויש את החדר אוכל המרכזי שמלא בכל טוב!! חברים לא להתפשר על חצי פנסיון! ההכל כלול פה משדרג את הטיול בכמה דרגות , אנחנו רואים את זה על מי שלקח חצי פנסיון והתבאס! בירות ושתייה קלה וחמה חופשי כיד המלך! כולל אלכוהול תוצרת חוץ איכותי יחסית כמו וודקה אבסולוט , סטולי וסמירנוף.. יהיה לכם הרבה זמן לשבת בבר שבתוך המים בבריכה ולהנות מבירה קרה או קוקטייל מדהים מול הנוף! קופים חמודים מטיילים במלון וזה אטרקציה לכל דבר! לכל חדר מרפסת קרקע עם אוירה שלדעתי קיימת רק בגן עדן! מדשאות מטופחות, מכל חור רואים את הים, דקלים, גם עדן!

#3509 תגובה

רונית פרץ

היי,

רכישת טיולים אפשרית במלון קראפו או בהעברות למלון ? יש הפרשים רציניים בעלות הטיולים ?

שאלה נוספת האם חייב לעשות חיסונים?

ספארי בלו – מה זה בדיוק ? ממש טיול עם גי'פ פתוח וחיות סביב חופשיות ?

תודה,
    רונית

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־מלון קראפו
פרטים:

השוואת מחירים לדילים לבתי מלון

Booking.com

הרשמה לעדכוני מבצעי טיסות ונופשונים

דילים לבתי מלון

Booking.com