תקנון

ברוכים הבאים לאתר "זנזיבר

תנאי שימוש באתר:

האתר משתמש במקורות חיצוניים ו"צד ג" בשימוש בנתונים המוצגים באתר, יתכן שחלק מהנתונים שעליהם מתבסס האתר לא מדויקים ו\או לא נכונים ו\או לא בשליטת האתר ,לדוגמה: זמני הנסיעה, עלות המחירים, טיסות ודרכי הגעה ועוד…. יש  לוודא לפני השימוש בנתוני האתר עם מקורות נוספים ו\או ישירות מול נותני השירות את נכונות הפרטים.

האתר  מבהיר כי מידע זה אינו מהווה חלופה לעצה מקצועית, והיינו בגדר המלצה בלבד ועל אחריות הקורא בלבד!!!!.

האתר לא יהיה אחראי לשום נזק או שיגרם כתוצאה משימוש באתר.

חשוב לציין: לא בדקנו את נכונות ההמלצות שמפורסמות באתר והם על דעת הכותבים בלבד.

האתר משמש גם כאתר פרסומי, השארת פרטים לקבלת מידע ימסרו לנותני השירות שיבחרו על ידי האתר, כל האחריות על טיב השירות ו\או על נזקים שיגרמו במהלך הזמנת ו\או הטיול  או בכל עניין כספי ו\ביטוחי  לא חל על האתר אלה רק מול החברה שמספקת את השירות.

האתר לא מספק שירותי תיירות אלה מקשר בין נותני שירות ללקוחות .

תנאי פרסום תגובות באתר "זנזיבר"

חופש הביטוי הוא מאבני היסוד של האתר כמו גם שמירה על חוקי מדינת ישראל.

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, פוגעות בפרטיות, מעליבות, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי ו/או מגמתיות. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה בלבד.

"אתר זנזיבר" שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמה. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

תכנים ו\או  תגובות המפורסמים זנזיבר ע"י האתר \בעלי מקצוע \ גולשים \ מפרסמים

האתר ממליץ לנהוג משנה זהירות בקשר עם התכנים המתפרסמים באתר ובמכשירי הקצה השונים. בפרט אמורים ובמיוחד הדברים בכל הנוגע למידע מקצועי הניתן על ידי מומחים ( בעלי מקצוע, זוכני מכירות   רוחניים וכו). האתר  מבהיר  כי מידע זה אינו מהווה חלופה לעצה מקצועית, והיינו בגדר המלצה בלבד ועל אחריות הקורא !!!!. משכך,  האתר אינו אחראית לתכנים אלה ולתוצאות – ישירות ועקיפות – של השימוש בהם, העלולות להיגרם לך או לצדדים שלישיים אם החלטת לפעול על בסיס תכנים אלה, וחלה עליך האחריות המלאה והבלעדית לפעולותיך ותוצאותיהן.

דיווח על תוכן פוגעני: כל מי שרואה את עצמו נפגע מתוכן כתבה או\ו טוקבק מוזמן לפנות  ולבקש להוריד את תוכן הכתבה או\ו הטוקבק הפוגע.

יתכן כי באתר יופיעו קישורים לאתרי אינטרנט או מקורות אחרים כלשהם. והאתר אין שליטה על אתרי אינטרנט ומקורות שכאלה, הנך מאשר ומסכים כי האתר אינו אחראית לזמינותם של אתרי אינטרנט או מקורות אחרים כלשהם, לתכנים, פרסומות שנמצאים באתרים או מקורות כאלו. כמו כן הנך מאשר ומסכים כי האתר לא תהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף ו/או הפסד ו/או הוצאה לרבות עוגמת נפש שייגרמו לך או לרכושך עקב חשיפה ו/או שימוש באתרי אינטרנט ו/או מקורות אחרים.

הרשמה לעדכוני מבצעים \ ניוזלטר

בהצטרפות המשתמש מסכים לקבלת ידיעון  פרסומי מהאתר ו\או חומר שיווקי ו\או תדמיתי.

ההרשמה לעדכונים היא חינמית, הפרסומים והתוכן שנשלחים לתיבת האימייל של הנרשמים  הם באחריות המפרסמים בלבד, לאתר אין אחריות על המבצעים ו\או על התוכן, האתר לא מספק שירותי תיירות אלה מקשר בין נותני שירות ללקוחות .

ההרשמה מתבצעת על ידי שליחת הוספת האימייל לשדה ההרשמה וקבלת אימייל אישור לקבלת העדכונים.

האתר משתמש בתוכנה חיצונית לניהול העדכונים, בכל אימייל יש אפשרות לביטול ההרשמה על ידי לחיצה על קישור, יתכן שההסרה לא תבוצע בגלל תקלה טכנית, במקרה הנ"ל ניתן לבקש הסרה ידנית  בציון האמייל שנשלח אליו העדכונים בטופס צור קשר ( לחץ כאן), ההסרה תבוצע תוך 3 ימי עבודה .

יתכנו תקלות טכניות בשליחה וקבלת העדכונים שלא בשליטת האתר (שליחה מספר פעמים של אותם תכנים, אי קבלת העדכונים ועוד…) , לאתר לא תהיה אחריות לתקלות ונזקים שיגרמו כתוצאה מכך .

קניין רוחני

התמונות, התכנים, הגרפיקה,  התיאורים,הכתבות  וכל חומר אחר, הינם קניינה הבלעדי של האתר, אשר מוגן בזכויות יוצרים ע"פ החוק. כל הדפים המצויים באתר, לרבות הנתונים, התמונות,  האיורים והתרשימים והמידע שהם מכילים, הם רכושה וקניינה הבלעדי של האתר ואין לראות במידע המסופק על ידי  באתר כהסכמה או כמתן רישיון כלשהו או זכויות כלשהן בקניין הרוחני של האתר או של צדדים שלישיים.

אתר זה מוגן תחת הדין הישראלי והדין הבינלאומי ובכלל זה זכויות יוצרים וסימני מסחר. הסכם זה אינו מעניק זכויות או רישיון לעריכת שינויים ו/או התאמות באתר זה ו/או בתכניו בין שהם נצפים, מורדים מן האתר או בעלי גישה אחרת. האישור הניתן לך לשימוש באתר אינו כולל: העתקה או שכפול או הפצה או יצירת פריט כלשהו תוך שימוש במידע המופיע באתר זה, אלא באישור מפורש של האתר . למרות האמור שימוש בסרטי הוידאו שהועלו ע"י האתר לאתר הYOUTUBE אינו מצריך אישור להטמעה באתרים אחרים.

לבקשות שימוש בתכני האתר \ או פנייה לאתר  ניתן לפנות באמצעות טופס יצירת קשר

גלישה נעימה וטיול מהנה.

 

מנוע חיפוש בתי מלון בזנזיבר

מנוע השוואת מחירי טיסות לזנזיבר

תגובות חדשות באתר

הרשמה לעדכוני מבצעי טיסות ונופשונים

המלצות גולשים לטיול

חבילות ספארי בטנזניה