צילום: P hil H eck
אטרקציות

רכיבה על סוסים בחופי זנזיבר

מגוון רב של סיורים ברכיבה על סוסים להכרת הזנזיבר בים ובחופים

מיקום: מספר מיקומים בזנזיבר

מחירים לרכיבה : בין כ 100 דולר לשעתיים רכיבה תלוי במספר המשתתפים, סוג הרכיבה יעדי הרכיבה ומספר השעות.

מחנה רכיבה ובית ספר לרכיבה בחוף כפר קמה Kama

רכיבה על סוסים בחופי זנזיבר על החוף הלבן, חוויה מיוחדת במינה, מדריכי הרכיבה במקום יתאימו את הרכיבה בדרך כלל למבקרים, ותוכלו לרכב על הסוס לאורך החוף בזמן השקיעה, תוכלו לקחת אותו לרכיבה במטעי הקוקוס, תוכלו אפילו לשלב מספר יעדים לפני חזרתכם לאורווה.

למנוסים ברכיבה, החוף בשעות השפל הוא מקום נהדר לרכיבה על החוף ובזמן גאות אפשר לרכב עם הסוס בתוך המים, חוויה שונה ונהדרת Zanzibarשלא מזדמנת הרבה לרוכבי סוסים בדרך כלל, לפחות מנוסים מכם או למי שמעדיף, אפשר לארגן איש צוות שיוביל את הסוס בזמן שאתם רכובים עליו,   או שתוכלו אם תעדיפו, לעשות שיעורי רכיבה, במקום יש בית ספר לרכיבה על סוסים והוא מתאים גם לבעלי ניסיון מועט וגם למי שאין לו ניסיון בכלל, אורך שיעור רכיבה כזה הוא כשעה ועולה כ 60 דולר.

רכיבה על סוסים במקום ידידותית לילדים, ויש גם סוסי פוני במקום כדי לספק חוויה נעימה במיוחד גם לילדים.

ברחבי האי זנזיבר תוכלו למצוא מגוון של סוגי רכיבה נוספים שמוצעים על ידי מספר מקומות הנה כמה מהם:

רכיבה באי

רכיבה לאמיצים, רכיבה כזאת יכולה לקחת עד כ5 שעות, ברכיבה זו תטפסו על הרים, תעברו דרך כפרים, יערות, מטעים ושדות אורז, תרכבו רכיבה רגועה יותר לאורך החוף, לעבר מערות אלמוגים ונוף היפיפה, באמצע הרכיבה תעצרו לכשעה הפסקה, למנוחה שלכם ושל הסוסים, ותוכלו לאכול ארוחת צהרים באווירה השלווה.

רכיבה תחת ירח מלא

רכיבה לאורו של הירח המלא, על חוף לבן, כשמי הים מנצנצים, מוקפים בשקט ושלווה בחסות הלילה, זוהי רכיבה קסומה ורומנטית במיוחד.

שחיה על סוס

שחיה שאהובה במיוחד גם על הרוכבים וגם על הסוסים, חוויה מיוחדת במינה של רכיבה ללא אוכף, בתוך המים החמימים והרדודים של האוקיאנוס ההודי, כל הסוסים הרכובים מוחזקים כל זמן הרכיבה על ידי מדריך (בנוסף לרוכב) כדי למנוע מהם לשחות עמוק מידי לתוך המים.

טיול בחוף Kiwengwa

טיול של שעתיים וחצי, מעל הדיונות היפות של החוף, הטיול משלב ארוחת צהרים על חוף הים, ביקור בכפר סוואהילי מקומי ופגישה עם המקומיים החברותיים, אפשר לשלב כאן גם שחיה עם סוסים למי שרוצה.

  להצעת מחיר לרכישת הסיור מהארץ עם מדריכים מומלצים

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: ( לא חובה)

  נושא

  טלפון

  מנוע חיפוש בתי מלון בזנזיבר

  מנוע השוואת מחירי טיסות לזנזיבר

  תגובות חדשות באתר

  הרשמה לעדכוני מבצעי טיסות ונופשונים

  המלצות גולשים לטיול

  חבילות ספארי בטנזניה