צילום:Kyle T aylor
ערי זנזיבר

קנדוואה Kendwa

קנדוואה הוא כפר נופש המשמש בעיר לצלילות ומסיבות ירח

קנדוואה נמצא במרחק 3 קילומטר מננגואי (Nungwi), אפשר להגיע בקלות בהליכה על החוף אבל רק בזמן השפל בלתי אפשרי בזמן גאות, בזמן גאות ניתן ללכת על הדרך צדדית שאינה נוחה ומלאה בסלעים, דרך נוספת היא שיט בסירה, במחיר של כ 20 דולר לשיט.

אפשר ללכת בזמן שפל (כשאין גאות בים) לננגואי ואז בזמן השקיעה לקחת שיט ולבקש שיורידו אתכם בקנדוואה.

הדרך המחברת בין הדרך המרכזית לצפון (כ 2 ק"מ) שוחזרה ונבנתה מחדש ב2007 ולמרות שמצבה טוב יחסית למה שהייתה היא עדיין דרך קשה,  אך כאן אין הרבה הבדל בים בין גאות ושפל ולכן ניתן לשחות בכל שעות היממה, בסביבות יוני / יולי יתכנו במקום רוחות גשמים וקור, אבל בדרך כלל דווקא שמשי ונעים והחוף מורכב מחול לבן וצדפים גרוסים, המים צבעם כחול טורקיז והשקיעות מרהיבות, ובטוח תרצו לצלם את הסירות הפעילות במקום.

מה יש לעשות במקום

Zanzibar Kendwa Beachטיול צלילת שנורקלים בגני ריף האלמוגים המקומיים יעלו לכם כ10 דולר לאדם,

טיול צלילת שנורקלים סביב הקצה הצפוני של זנזיבר לאי מנאמבה (Mnemba) שנמצא בחוף המזרחי, טיול של יום שלם, כ 17-20 דולר לאדם, הטיולים הללו נעשים בסוג של סירת עץ מפרסית שנקראת dhows שנבנתה בננגואי מעץ כאשר אפילו הקורות וספסלים עשויים עץ. ולמרות שהסירה ממונעת, היא משתמשת במפרשים לניצול הרוח.
שימו לב, אל תשלמו מראש על איסוף בזמן מסוים, הם לא תמיד יעמדו בזמנים ובדרך כלל גם לא יחזירו את הכסף, יש מספיק מתחרים באזור כדי שתוכלו להגיד להם שתשלמו כשתגיעו.

מסיבות ירח מלא בקנדוואה – תתבקשו למלא מזומן בכרטיס שיתנו לכם מאחר והבר לא מקבל כסף מזומן, זכרו לבקש קבלה מהאדם שממלא לכם את הכרטיס, גם אם הוא מתעקש שאתם לא צריכים, מאחר ודווחו מספר "טעויות"  שנעשו על ידי ממלאי הכרטיסים.

Kendwa : Football sunset beachשימו לב, למרות שחלק מהברמנים יגידו לכם שאתם לא צריכים לשלם אם תגיעו לפני 10 בלילה ותישארו במקום עד אחרי שנגמרת מסיבת הירח המלא, המידע הזה לא נכון, אם תמצאו במקום ללא הצמיד שניתן לכם בכניסה כשאתם משלמים, תגורשו החוצה בכעס.

בחוף של קנדוואה רוקס (Kendwa Rocks) יש wifi

ואם תלכו שמאלה בחוף (כיוון דרום) תגיעו לחופים יפיפיים וריקים, ללא שום מבנה וללא שום תשתית, זהו המקום המושלם להתרחק מכל מי שמנסה למכור לכם דברים, וליהנות מגן העדן פרטי משלכם.

  להצעת מחיר לרכישת הסיור מהארץ עם מדריכים מומלצים

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: ( לא חובה)

  נושא

  טלפון  הוספת תגובה

  לחץ כאן להוספת תגובה

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  מנוע חיפוש בתי מלון בזנזיבר

  Booking.com

  מנוע השוואת מחירי טיסות לזנזיבר

  הרשמה לעדכוני מבצעי טיסות ונופשונים

  המלצות גולשים לטיול