חבילות ספארי

ספארי בטנזניה למשפחות

אנשים שונים וקהלים שונים יוצאים לטיולי ספארי בטנזניה: משפחות, זוגות צעירים, זוגות מבוגרים, קבוצות של חברים וחברות וגם כמה אנשים בודדים שבאו להכיר את החברים שלהם כבר שם. אבל דבר אחד משותף לכל האנשים האלה – כולם יגידו שהטיול לספארי בטנזניה הוא טיול של פעם בחיים. עכשיו הוא גם מותאם לילדים, מה שהופך אותו לחוויה עוצמתית ומרגשת עבור כל המשפחה, לפניכם היי-לייטס מעניינים מהטיול.

גיים דרייב בשמורת טרנגירי

שמורת הטבע המתאפיינת בסוואנות הענקיות שלה, ובעיקר – בבעלי הכנף שבה. בשמורה יש למעלה מ-500 מיני עופות, ובעונה החמה יותר מגיעים אליה עדרי פילים המחפשים מזון בין האזורים הירוקים של טרנגירי. את כל האזור ואת בעלי החיים המיוחדים נראה מקרוב.

פעילות לילית

כל חובב בע"ח יודע שכדי להכיר לעומק את התנהגות החיות, צריך גם לצפות בהן בלילה. במהלך אחד הלילות של הטיול אנחנו יוצאים לראות את התנהגות בע"ח בשמורות כשכבר חשוך.

ביקור בכפר של שבט מסאי

שבט המסאי הוא אחד השבטים המסקרנים ביותר באפריקה. השבט נמצא בעיקר בקניה וטנזניה ולא שינה את מסורותיו ואורח חייו במשך כל הזמן ותחת כל ממלכה שעברה באזור שלהם. במהלך הטיול, נתוודע למסורות השונות של השבט ולקישוטי הגוף המיוחדים שלו.

מכתש נגורונגורו

אחד מאתרי המורשת העולמי המרתק ביותר בעולם, מאפייניו הגאוגרפיים יצרו מעין אזור תחום בו השתמרו זני בע"ח מדהימים ונדירים. במשך הסיור במקום, נחפש אחר "חמשת הגדולים" ((The Big Five, חמשת היונקים הגדולים המזוהים ביותר עם הספארי באפריקה: באפלו אפריקאי, פיל, קרנף, אריה ונמר.

שמורת הטבע טרנגירי

שטחי הסוואנה המדהימים של טרנגירי הם חלק בלתי נפרד מהנוף שכל כך מאפיין את אפריקה. כאן תוכלו לראות את עדרי הפילים הענקיים, לנסוע בין עצי הבאובב המרשימים, ואם יתמזל מזלנו נוכל אפילו לחזות באריות המטפסים על עצים.

יער ג'וזאני ואי האסירים (אי הצבים)

במעבה יער ג'וזאני, נוכל למצוא את קופי הקולומבוס האדומים. זן נדיר וידידותי מאוד שזנזיבר הוא ביתו היחיד. הקופים הרגילים כבר לבני אדם, נהנים להשתעשע עם התיירים המצלמים. בהמשך היום, נשוט אל אי האסירים, נשמע את סיפורו המרתק ונתוודע אל צבי היבשה הענקיים החיים בו. נסייר בין מבני האי שהוקם כבית סוהר, שימש כמקלט למצורעים וכיום הוא כפר נופש מבוקש.

להזמנת ספארי ופרטים נוספים
ספארי בטנזניה למשפחות
User Rating 0 (0 votes)
Sending

הוספת תגובה

לחץ כאן להוספת תגובה

מנוע חיפוש בתי מלון בזנזיבר

Booking.com

מנוע השוואת מחירי טיסות

הרשמה לעדכוני מבצעי טיסות ונופשונים

המלצות גולשים לטיול

הרשם לניוזלטר שלנו